Торгова марка "Biona"

Біопрепарати під торговою маркою "Biona" виробляє ТОВ "СГП" Нива ", яке входить до групи компаній "Біона". На сьогоднішній день основні розроблювані препарати під торговою маркою "Biona" призначені для використання в рослинництві, птахівництві і тваринництві. Стратегією компанії є забезпечення якісною продукцією с / г підприємств для подальшого поліпшення якості життя суспільства.

Сьогодні наші клієнти - це приватні особи, с/г підприємства, агропромислові холдинги, в технології роботи яких біопрепарати "Biona" вже завоювали гідне місце.

Наші співробітники та досвідчені фахівці забезпечать Вам консультацію по застосуванню біологічних препаратів ТМ "Biona" і гарантуються високі результати. Компанія не перестає вдосконалювати технології виробництва з метою вирішення будь-яких аграрних питань, а також систему роботи з клієнтами: надає гнучку цінову політику, проводить безкоштовні консультації на предмет покупки і застосування тієї чи іншої продукції. Доставка біопрепаратів проводиться на першу вимогу клієнта, в потрібне місце і визначений ним термін. Нам завжди цікаві думки клієнтів і ми готові прислухатися до практичних порад, якщо вони призведуть до кращих результатів і більш високій якості продукції.

У компанії працює дружний колектив професіоналів, які мають великі знання в області біотехнологій для сільського господарства, здатних догодити кожному клієнту. Ми завжди в курсі світових новин і намагаємося відповідати потребам часу. Всі наші біопрепарати пройшли сертифікацію і мають всі дозвільні документи.

Група компаній "Біона" – динамічна міжнародна компанія, що лідирує на ринку біотехнологій, надійний партнер і роботодавець.

До складу групи компаній "Біона" входять потужна виробнича і науково-технічна база – ТОВ "СГП "Нива" і ТОВ "Біонасервіс", на яких працюють більше 180 співробітників. Однім з основоположних принципів роботи нашої компанії є просування природних рішень в індустрію біотехнологій.

ТОВ "СГП "Нива" з часів заснування (1954 р.) до наших днів зазнала ряду перетворень, основні з яких – це знову відбудована база за межею м. Євпаторія, сучасне обладнання, висококваліфікований колектив молодих, енергійних і цілеспрямованих людей.

Сьогодні підприємство спеціалізується на виробництві біологічних препаратів для рослинництва, птахівництва, тваринництва під торговою маркою "Біона".

Забезпечення безпеки врожаїв сільськогосподарських культур, кормів, продукції тваринництва, птахівництва і відповідно здоров'я людини – це стратегія Компанії.

Компанія ТОВ "Біонасервіс" – компанія-дистриб'ютор, яка спеціалізується на пошуку, розробці та впровадженні передових біотехнологій в агропромисловий комплекс, завдяки яким продукція сільського господарства стає екологічно чистою та безпечною для кінцевого споживача.

Група компаній "Біона" успішно працює на агроринку України, Росії завдяки добре розвиненій дистриб'юторській мережі та сервісній підтримці господарств у різних регіонах. Розвитку компанії також сприяє тісна співпраця з науково-дослідними інститутами Національних Академій наук, Академій аграрних наук, науково-дослідних центрів, інститутів України, Росії, Білорусії, США, Великобританії, Бразилії, Аргентини, Китаю та інших країн.

Наша місія – виробляти, розвивати і продавати екологічно чисті продукти, ресурсозберігаючі технології для індустрії рослинництва, птахівництва і тваринництва.

Переваги компанії:

  • Широка клієнтська база від дрібних до великих і прогресивних фермерських господарств, агропромислових підприємств та холдингів України та Росії;
  • Чітко структурована дистрибуція, що забезпечує своєчасну поставку необхідних продуктів, до і після продажне обслуговування клієнтів через своїх торгових представників в регіонах;
  • Висококваліфікований штат фахівців у кожній області (агрономія, зоотехнія, ветеринарія), які проводять консультації з метою досягнення максимальних результатів у рослинництві і тваринництві. Ті менеджери з продажу, які відповідають за комерційні взаємини з клієнтами гарантують безкоштовну доставку кожного клієнта, що робить сервіс компанії більш привабливим.

Політика якості:

  • Задовольняти потреби та очікування наших партнерів.