Актарофіт К

Актарофіт К

  • Виробник:  Enzym Agro, TM
  • Модель:  Актарофіт К
  • Наявність:  Є в наявності
Доступні варіанти
1126.00грн

Без ПДВ: 1126.00грн

АКТАРОФІТ - інсекто-акарицид контактно-кишкової дії для знищення шкідників сільськогосподарських культур.

Діюча речовина комплекс природних авермектинів груп B1 і B2, що продукуються корисним ґрунтовим мікроорганізмом Streptomyces avermitilis (вміст абамектинів не менше 1,8%).

ОСОБЛИВОСТІ ПРЕПАРАТУ

Перші ознаки дії препарату - припинення живлення спостерігаються через 6-8 годин для листогризучих і через 12-16 годин для сисних шкідників. Масова загибель настає на 2-3 добу після обробки, а максимальний ефект досягається на 2-5 добу. Захисний ефект препарату триває до 15-20 діб. Додатково проявляє овіцидну дію, зменшує кількість відроджених личинок з яєць. Препарат додатково проявляє побічну ефективну дію проти комплексу лускокрилих шкідників: звичайна зернова совка (гусінь ІІ-ІІІ віку), капустяна совка, білан капустяний, білан соняшниковий, вогнівка соняшникова, совки, лучний метелик, картопляна міль, листокрутки, пядуни, совки, плодожерки, гусінь американського білого метелика.

Актарофіт® в регламентованих нормах нетоксичний для мурах, дощових черв’яків. Здатність авермектинів швидко розкладатися перешкоджає їх накопиченню в насінні, плодах, овочах і ґрунті. Тому Актарофіт® застосовують на овочевих і плодово-ягідних культурах за 48 годин до збирання врожаю. Для мінімізації негативного впливу на бджіл рекомендується проводити вечірні обробітки в період після припинення їхнього льоту. Ізоляція бджіл - 24 години. 

Актарофіт® відмінно працює проти павутинного кліща на сої.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Препарат застосовується по мірі появи шкідників.

• Обприскування посівів або насаджень доцільно проводити в суху, безвітряну погоду за низької ймовірності опадів протягом наступних 8-10 годин.

• Температурний діапазон роботи препарату: +13...35°С.

• рН робочого розчину в межах 5,5 – 7,0. Використання жорсткої води (особливо води зі свердловин) може знижуватись ефективність дії препарту. Тому при використанні жорсткої води рекомендується в баковий розчин додавати рНкоректори, які знижують жорсткість води.

• Не рекомендується проводити обробку під час випадання роси, а також в сонячну погоду, оскільки це знижує ефективність препарату.

• Термін придатності робочого розчину: не більше 3 годин.

СУМІСНІСТЬ ПРЕПАРАТУ

• Препарат Актарофіт® сумісний з агрохімікатами та біопрепаратами. Проявляє синергійну дію з препаратом Колорадоцид®. Для підвищення ефективності дії Актарофіту рекомендовано використовувати сумісно з ад’ювантом Адюмакс в рекомендованих дозах

Фасування
Об'єм, літрів 1/5/20
Препаратна форма рідина
Інше
Термін придатності 1 рік
Умови зберігання Рідка форма: t° від +2°С до +25°С. Суха форма: t° від -5°С до +30°С. Зберігати в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці

Написати відгук


Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре