БІОНОРМА АЗОТ

  • Виробник:  BIO NORMA
  • Модель:  БІОНОРМА АЗОТ
  • Наявність:  Є в наявності
Доступні варіанти
336.00грн

Без ПДВ: 336.00грн

Препарат вільноживучих та асоціативних азотфіксувальних бактерій для покращення азотного живлення широкого кола сільськогосподарських культур.

ДІЮЧА РЕЧОВИНА:Вільноживучі азотфіксувальні бактерії:  Azotobacter chroococcum, Azotobacter vinelandii, асоціативні азотфіксувальні бактерії Azospirillum brasilense, Azospirillum lipoferum.

ЦІЛЬОВІ КУЛЬТУРИ:Зернові, зернобобові, олійні, технічні, овочеві, плодові, ягідні та декоративні.

ПРИЗНАЧЕННЯ:Забезпечення повноцінного азотного живлення сільськогосподарських культур та розкриття їх природного потенціалу до росту.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:Композиція азотфіксувальних бактерій характеризується комплексною дією на рослини.Вільноживучі азотфіксатори роду Azotobacter здатні фіксувати атмосферний азот та накопичувати його у верхньому родючому шарі ґрунту, збагачуючи його азотом в доступній для рослин формі.

Мікроорганізми роду Azospirillum є асоціативними азотфіксувальними бактеріями, що колонізують ризосферу та ризоплану рослини. Фіксують атмосферний азот в безпосередній близькості до кореня, сприяють його засвоєнню рослиною, підвищують здатність коренів утримувати воду та посилюють ріст в цілому.

Бактерії, що входять до складу препарату БІОНОРМА АЗОТ, доповнюють дію один одного, забезпечуючи найбільш ефективне накопичення сполук азоту в результаті їх біологічної азотфіксації.

СПОСОБИ ЗАСТОСУВАННЯ:Внесення в ґрунт, обробка насіння, замочування розсади та саджанців.
Фасування
Об'єм, літрів 1/10 літрів
Препаратна форма рідина
Інше
Термін придатності 6 місяців
Умови зберігання при температурі від +5 до + 18° С

Написати відгук


Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре