РЕДУКЛІН-Т

РЕДУКЛІН-Т

  • Виробник:  Агроветком
  • Модель:  РЕДУКЛІН-Т
  • Наявність:  Є в наявності
40.00грн

Без ПДВ: 40.00грн

препарат-біодеструктор призначений для розкладання та утилізації відходів органічного походження.

· вигрібні ями

· вуличні туалети

· септики

Призначення: препарат-біодеструктор призначений для розкладання та утилізації відходів органічного походження у вигрібних ямах, септиках та вуличних туалетах, для знезараження і усуненя неприємного запаху. Застосування: препарат працює в інтервалі температур від +2°С до +40°С, оптимальна температура +20° С...+35°С. Робочий розчин необхідно використати протягом дня, уникаючи дії прямих сонячних променів.

норма витрати ( періодичність застосування ) : 100 мл на 5 м3 відходів ( 1 раз на 4 тижні )

Приготування: 100 мл розчинити в 10-20 л теплої (+30°С...35°С) відстояної води. Вміст вуличного туалету, вигрібної ями чи септика рівномірно полити розчи- ном (можна через унітаз). При потребі можно додати теплої води, щоб рівень над поверхнею відходів був не менше 1-3 см.

Склад: суміш ефективних природних міокроорганіз- мів та ферментів.

Умови зберігання: в герметичній упаковці в сухому, захищеному від світла, не доступному для дітей місці при температурі +4°С...+30°С. Термін зберігання 3 роки. Препарат екологічно безпечний. 

Інше
Термін придатності Термін зберігання 3 роки.
Умови зберігання в герметичній упаковці в сухому, захищеному від світла, не доступному для дітей місці при температурі +4°С...+30°С.

Написати відгук


Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

РЕДУКЛІН-Т