БІОНОРМА PSEUDOMONAS

  • Виробник:  BIO NORMA
  • Модель:  БІОНОРМА PSEUDOMONAS
  • Наявність:  Є в наявності
Доступні варіанти
396.00грн

Без ПДВ:396.00грн

Препарат захисної та стимулюючої дії з підвищеною антибактеріальною та антигрибковою активністю для захисту від фітопатогенних мікроорганізмів – збудників захворювань культурних рослин.

ДІЮЧА РЕЧОВИНА:Грунтові бактерії Pseudomonas fluorescens, Pseudomonas аureofaciens, Pseudomonas putida.

ЦІЛЬОВІ КУЛЬТУРИ:Зернові, зернобобові, олійні, технічні, овочеві, плодові, ягідні та декоративні.

ПРИЗНАЧЕННЯ:Захист культурних рослин від потенційних збудників захворювань бактеріального та грибкового походження: фітопатогенних грибів родів Fusarium, Phytium, Helmintosporiumm, Cladosporium, Colletotrichium, Botrytis, Rhizopus, Sclerotinia, Septoria та бактерій родів Erwinia, Xanthomonas, Pseudomonas.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:Бактерії, що входять до складу препарату здатні продукувати антибіотики групи феназинів, пірролнітрин та сульфацезин, які пригнічують розвиток фітопатогенів як бактеріального, так і грибкового походження. Феназини індукують утворення активних форм кисню всередині клітин усіх фітопатогенних мікроорганізмів, що призводить до їх загибелі. Пірролнітрин порушує осмотичний тиск клітин грибкових фітопатогенів, призводячи до їх автолізу. Антибіотик сульфацезин володіє бактеріостатичною активністю, призводить до порушення синтезу тетрагідрофолієвої кислоти, необхідної для синтезу пуринів і піримідинів бактеріальної клітини, тобто основних структурних елементів її ДНК.

СПОСОБИ ЗАСТОСУВАННЯ:Обробка ґрунту, обробка вегетуючих рослин, обробка насіння, замочування розсади та саджанців.
Фасування
Об'єм, літрів 1/10 літрів
Препаратна форма рідина
Інше
Термін придатності 6 місяців
Умови зберігання при температурі від +5 до + 18° С

Написати відгук


Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
   Погано           Добре