БІОНОРМА ДЕСТРУКТОР

  • Виробник:  BIO NORMA
  • Модель:  БІОНОРМА ДЕСТРУКТОР
  • Наявність:  Є в наявності
Доступні варіанти
216.00грн

Без ПДВ: 216.00грн

Біопрепарат для обробки стерні та ґрунту після збирання врожаю зернових, зернобобових, олійних, технічних, овочевих та інших культур.

ДІЮЧА РЕЧОВИНАКомплекс грибів Triсhoderma harzianum, Triсhoderma lignorum та бактерій Pseudomonas fluorescens, Pseudomonas aureofaciens, Paenybacillus polymyxa.

ЦІЛЬОВІ КУЛЬТУРИЗернові, зернобобові, олійні, технічні, овочеві.

ПРИЗНАЧЕННЯ: Поліпшення розкладання рослинних решток у ґрунті.

МЕХАНІЗМ ДІЇ: До складу препарату входять мікроскопічні бактерії та гриби, які володіють комплексом корисних в агрономічному аспекті властвостей.

Мікроміцети Triсhoderma harzianum та Triсhoderma lignorum – це активні целюлозоруйнівні біоагенти, які володіють здатністю до розкладання рослинних решток. Мікроміцети виділяють комплекс целюлозолітичних ферментів, які починають розкладання стерні одразу після внесення препарату та протягом всього преріоду існування грибів у грунті. Істотною перевагою мікроміцетів роду Trichoderma є їх фунгіцидна активність, що забезпечує знезараження рослинних решток. Бактеріальна складова препарату БІОНОРМА ДЕСТРУКТОР представлена бактеріями Pseudomonas fluorescens, Pseudomonas aureofaciens, Paenybacillus polymyxa. Ці мікроорганізми є активаторами корисної мікрофлори грунту за рахунок синтезу значної кількості біологічно-активних сполук, таких як ферменти, фітогормони, вітаміни та речовини антибіотичної природи, які пригнічують розвиток фітопатогенів.

Комплексна робота бактерій та мікроміцетів, що входять до складу препарату БІОНОРМА ДЕСТРУКТОР, дозволяє прискорити процеси розкладання органічних решток на полі, залишаючи у ґрунті вуглець та азот рослинного походження. На додачу, препарат покращує фітосанітарний стан ґрунту за рахунок пригнічення патогенної мікрофлори та покращення родючості ґрунту, що сприяє підвищенню врожайності культурних рослин від 10 до 30 %.


СПОСОБИ ЗАСТОСУВАННЯ:Обробка ґрунту, обробка стерні.


НОРМА ВИТРАТ:  

-Кукурудза, соняшник, ріпак, буряк – 3-4 л/га

-Зернові, зернобобові – 2 л/га

-Бобові трави – 1 л/га

Фасування
Об'єм, літрів 1/5/10 літрів
Препаратна форма рідина
Інше
Термін придатності 1 рік
Умови зберігання при температурі від +5 до + 18° С

Написати відгук


Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре