Метрин

Метрин

  • Виробник:  Агроветком
  • Модель:  Метрин
  • Наявність:  Є в наявності
360.00грн

Без ПДВ: 360.00грн

Захворювання репродуктивних органів корів завдає значних економічних збитків господарствам - це зниження надоїв молока, зменшення виходу телят, дочасна вибраковка корів. Тому, ветеринарні спеціалісти повинні мати у своєму арсеналі ефективні засоби профілактики і лікування післяродових захворювань у корів.

Однією з патологій післяродового періоду у корів є затримка посліду який залишається у матці через 6 годин після родів. При нормальному проходженні родів послід має відділятися впродовж 5-6 годин. Причини затримки посліду є доволі різноманітні: недостатня напруженість післяродових перейм, атонія матки; спайки материнської та плідної частин плаценти; підвищений тургор тканин карункулів. Сприятливими факторами також є погана якість кормів, та неналежні умови утримання тварин, особливо за відсутності моціону.

Консервативні методи лікування через 5-6 годин після затримки посліду рідко дають позитивний результат, через що виникає необхідність відділяти послід вручну. Однак після такої процедури у 70-90 % корів розвивається запалення матки (ендометрит), який може призвести до неплідності.

Для профілактики затримки посліду та ендометритів, які виникають після цієї патології розроблено новий комплексний препарат пролонгованої дії у формі ліпосомальної емульсії МЕТРИН. Ліпосомальна форма препарату запобігає зв'язуванню і перетворенню діючих речовин препарату печінкою, що забезпечує пролонговану їх Дію.

Препарат вводиться внутрішньом'язово через 6-10 годин після родів у дозі 10 мл/голову, незалежно від маси тварини. Пролонгована дія компонентів препарату знімає набряк слизової оболонки матки, зумовлює ендогенне виділення простагландинів, які додатково стимулюють тонус матки, забезпечує посилення дії ферментних систем (тканинних протеїназ), що сприяє послабленню зв'язку плаценти з слизовою оболонкою матки та відділенню посліду при його затримці, запобігаючи екзогенному інфікуванню матки. Крім того, МЕТРИН володіє здатністю посилювати скорочення міоепітелію молочних залоз, що стимулює виділення молока.

Завдяки вітамінам A, D3, та Е, які входять до складу препарату, підвищується стійкість організму до інфекцій, нормалізується обмін речовин, мінеральний обмін та посилюється антиоксидантний захист в організмі.

Застосування МЕТРИНУ при лікуванні ендометритів скорочує терміни лікування на 3-4 доби, порівняно з іншими методами лікування, забезпечує ефективну регенерацію ендометрію, підвищує відсоток заплідненості.

Фасування
Об'єм, літрів 100 мл
Інше
Призначення Вирішення післяродових ускладнень у корів

Написати відгук


Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре